1 2 3 4 5 6

Інші

В Україні відмінили обов'язкову державну реєстрацію правил спортивних змагань

22.04.2020 14:36Інші

Відтепер, правила спортивних змагань не потребуватимуть державної реєстрації! На засіданні Кабміну, який відбувся 22 квітня, були внесені та підтримані зміни до Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади.

Якщо раніше правила подавалися на затвердження до Мінмолодьспорту, а потім наказ відправлявся на процедуру державної реєстрації, то на сьогодні ця бюрократична ланка змінена. Міністерство молоді та спорту отримує правила та погоджує їх згідно своєї компетенції.

Про це написав на своїй сторінці у ФБ міністр Молоді та спорту Вадим Гутцайт

- Основна мета змін - дерегуляція невластивих функцій Мінмолодьспорту. Адже, по суті, правила є нормативно-технічним документом, що включає в себе, окрім умов та порядку визначення результатів й переможців змагань, вимоги до відповідних спортивних споруд та інших спеціально відведених місць, їх технічні характеристики, технічні умови до спеціального обладнання, спортивно-технологічного устаткування та інвентарю, форми спеціального призначення учасників спортивних змагань.

Також Вадим Гутцайт зазначив, що в кожній міжнародній федерації існує власна форма викладення та структура правил, яку національні федерації не мають права змінювати, а можуть лише здійснити переклад державною мовою. А кожен вид спорту має свою специфіку, постійно з'являються нові дисципліни, види змагань. У зв'язку з чим до правил спортивних змагань відповідної міжнародної спортивної федерації часто вносяться зміни. Наприклад, міжнародною федерацією настільного тенісу на Конгресі до правил спортивних змагань вносяться зміни кожен рік.

- Знаю точно, що таке рішення давно вже очікували національні спортивні федерації та вся спортивна спільнота. Окремо дякую за підтримку та конструктивність Міністерства юстиції, - вважає Гутцайт

Спортивний Житомир

Теги: влада 

Схожі новини