1 2 3 4 5 6

Інші

В Житомирі з порушеннями обрали нового керівника обласного ФСТ Колос, щоб приховати махінації "попередників" - Василь Грибук

29.05.2015 01:31Інші

Скандалом закінчилася чергова звітно-виборча конференція Житомирської обласної організації ВФСТ "Колос", яка відбулася в Житомирі 28 травня. Головним питанням зборів було переобрання керівника організації, який мав змінити на посаді 79 річного Костянтина Марчука. Ним став представник Черняхівщини Сташенко О.Ф. Втім, за словами одного з делегатів конференції, директора житомирської КДЮСШ "Колос" Василя Грибука, вибори відбулися із серйозними порушеннями процедури і є нелегітимними, а рішення зборів - незаконні.

Василь Грибук вважає, що "пропихнувши" свою людину, хочуть приховати і зам'яти махінації попереднього керівництва організації. Наприклад продаж в 2008 році стрілецького стенду, який ще до 2015 року перебував на балансі організації, або продаж автомобіля "Славута" Костянтину Марчуку за половину її вартості - 40 000 грн. Є питання і до продажу веслувальної бази в Житомирі. Сташенко про це все просто забуде.

- На конференцію прибуло 87 делегатів. Перед її початком діючий голова Костянтин Марчук зібрав голів районних організацій і делегатів і дав конкретне завдання - голосувати за Сташенко О.Ф. Ще раз голосувати за цього кандидата Марчук закликав під час висунення кандидатів безпосередньо під час конференції. Але під час голосування за Сташенка проголосувало всього 38 делегатів, хоча для прийняття рішення він мав би набрати мінімум 44 голоси (50%+1 голос). Причому у голосуванні брали участь люди, які не були делегатами і не мали мандатів, але їх голоси теж порахували. Після того як порахували голоси "За", в залі почалися радісні овації і в цьому хаосі лічильна комісія навіть не змогла порахувати голоси тих, хто був проти чи утрималися, - розповів про хід "голосування" Василь Грибук.

Другим кандидатом на посаду директора обласного ФСТ "Колос" був висунутий Олександр Кухарський, який працював головним спеціалістом обласного ФСТ. Втім голосування за Кухарського теж пройшло з порушеннями.

- Перед голосуванням за другого кандидата головуючий вигнав із залу частину делегатів-студентів, тому вони не змогли взяти участь у голосуванні. Ще одне порушення - голова лічильної комісії повинен був зачитати два протоколи: протокол про вибори голови лічильної комісії і протокол голосування, але цього також не було зроблено, - каже Василь Грибук. - На зауваження окремих делегатів ніхто не звернув увагу. Тому я вважаю, що вибори були недійсними.

Не зважаючи на всі ці порушення, на конференції оголосили про перемогу Сташенка. Зараз Василь Грибук планує дочекатися офіційних протоколів зборів і через суд домагатиметься визнання виборів недійсними. 

Спортивний Житомир

Теги: ФСТ Колос 

Схожі новини