1 2 3 4 5 6

Інші

В Житомирі голова ОДА зустрівся із лідерами українського веслування

30.01.2020 12:01Інші

У четвер, 30 січня, в житомирській ОДА відбулася зустріч головного тренера національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное Юрієм Чебаном та провідних спортсменів області із головою ОДА Віталієм Бунечко.

Першу ліцензію на Олімпійські ігри в Токіо 2020 здобула Анастасія Четверікова, яка зараз представляє Житомирщину.

Спортсмени, які зараз представляють Житомирську область, мають великі позмагатися за перші сходинки в Олімпійських іграх в Токіо 2020. Зокрема, ліцензію на Олімпійські ігри в Токіо 2020 вже здобула наша Анастасія Четверікова,

За словами тренера Юрія Чебана, будуть активно тренуватися аби покращити вже досягнуті результати, отримати перемоги в проміжних змаганнях та стати кращими в Олімпійських іграх.

Голова ОДА вручив сертифікат на щомісячну стипендію обласної державної адміністрації розміром 8 тис. грн. та спортивний інвентар (спортивний костюм, кросівки, весло) Анастасії Четверіковій.

Також сертифікат на щомісячну стипендію обласної державної адміністрації розміром 8 тис. грн. та спортивний інвентар (спортивний костюм, кросівки, весло) отримала Юліана Путніна.

Сертифікат на щомісячну стипендію обласної державної адміністрації розміром 5 тис. 600 грн. та спортивний інвентар (спортивний костюм, кросівки, весло) отримав Кирил Черноморов.

Також Бунечко передав спортивний інвентар (спортивні костюми, кросівки, весла) Тетяні Смиловенко та Сергію Безуглому.

Спортивний Житомир

Схожі новини