1 2 3 4 5 6

Інші

В Житомирі відбулись змагання з бочча до Дня людей з інвалідністю

06.12.2019 11:35Інші

В Житомирі відбулися змагання з бочча присвячені Міжнародному Дню людей з інвалідністю, за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради. Змагання проходили у двох класах і в кожному із них було визначено трійку переможців, які отримали дипломи та медалі. Кубок міста завоював Сергій Лебедь з смт. Пулини, який у непростих 4-х ендах все ж переміг Анну Баль із смт. Брусилів.

ЖРЦ “Інваспорт” з нагоди урочистого Дня, ввів ще дві номінації “Сила духу” та “Жага до перемоги”, де визначились ще шестеро переможців. Вони отримали грамоти від Центру.

Усі переможці змагань з бочча отримали солодкі новорічні подарунки від спонсора Центру торгової марки “Житомирські Ласощі”.

Довідково: БОЧЧА – паралімпійський вид спорту, дуже поширена гра у Європі. Це новий вид спорту в Україні, який набирає своїх обертів. В Україні щорічно започаткована всеукраїнська акція “День боча в Україні”, або Всеукраїнський день бочча. Для людей, які мають складні травми, – це один із найдоступніших видів спорту. Це особливий вид спорту, який поєднує елементи петанку, боулінгу та керлінгу і призначений для людей із важкими ураженнями опорно-рухового апарату. На професійному рівні для участі в БОЧЧА спортсменам необхідні більше не фізичні спортивні дані, а інтелектуальні здібності та тактичні навики.

За матеріалами з ЖРЦ “Інваспорт”

Спортивний Житомир

Схожі новини