1 2 3 4 5 6

Інші

В Житомирі відзначили кращих тренерів. Список

05.11.2020 13:14Інші

В четвер, 05 листопада, в прес-центрі Житомирської міської ради відзначили кращих тренерів міста за підсумками 2020 року. Свої нагороди отримали по 20 тренерів з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Подяки отримали:

Список тренерів (олімпійські види спорту)

Бігун Наталія Леонтіївна – тренер бронзових призерів Командного чемпіонату України з триатлону Павлюк Вікторії, Онищук Марини і Садигова Руслана.

Вигівський Олександр Пилипович – тренер Борчукової Катерини золотої призерки відкритого чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед юніорів.

Генчіков Віктор Олександрович – тренер бронзових призерів чемпіонату України з триатлону (кросовий дуатлон) Шевчук Дар’ї і Прищепчука Георгія.

Демб Віктор Георгійович – тренер срібного призера чемпіонату України з плавання серед юніорів Лісовця Володимира.

Денисов Микола Іванович – тренер переможця кубку України з легкої атлетики у приміщенні Черняєва Іллі.

Дорошук Іван Іванович – тренер срібного призера кубку України з олімпійських номерів програми, чемпіонату України з велосипедного спорту Бордюга Миколи.

Єдинач Сергій Миколайович – тренер Прокопенко Софії – срібної призерки командного чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР

Зелінська-Тищенко Вікторія Тадеушівна – тренер срібного призера чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат Бондаренка Дениса.

Кирилович Наталія Миколаївна – тренер чемпіона України з триатлону (кросового дуатлону) Кириловича Дениса.

Котвицький Леонід Болеславович – тренер чемпіона України з триатлону в естафетах-мікст серед юнаків Яненка Олександра і срібного призера зимового чемпіонату України з триатлону (акватлону) Бондарчука Іллі.

Кравченко Вадим Семенович – тренер команди «Житичі» - бронзових призерів чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Другої ліги.

Кудряшов Ігор Анатолійович – тренер срібного призера на чемпіонаті світу з дзюдо серед кадетів м .Алма-Ата (Казакстан) Валєєва Тимура.

Ледньова Алла Євгеніївна – тренер срібного призера на чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед ДЮСШ та СДЮСШОР Степанчука Томаша і срібної призерки Костриці Софії у командному чемпіонаті України з легкої атлетики.

Мазур Олексій Сергійович – тренер команди дівчат - бронзових призерів на чемпіонаті України з баскетболу серед команд юнаків і дівчат – Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги сезону 2019/2020.

Малівський Анатолій Анатолійович – тренер срібного призера на командному чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні Білоруса Олексія.

Носкова Леся Юріївна – тренер срібного призера на зимовому чемпіонаті України з триатлону (акватлону) Бондарчука Іллі.

Соколовська Аліна Анатоліївна – тренер срібної призерки чемпіонату України з дзюдо серед юніорів до 21 р. Слободенюк Аліни.

Тищенко Віталій Анатолійович – тренер срібного призера на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства Нестерчука Савелія.

Ченчева Наталія Борисівна – тренер бронзової призерки на командному чемпіонаті України з триатлону (кросовий дуатлон) Пилипчук Маргарити.

Чернов Андрій Іванович – тренер бронзових призерів на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів Мицика Олександра і Нечипоренка Максима.

Список тренерів (неолімпійські види спорту)

Голуб Вадим Юрійович – тренер бронзової призерки етапу кубку світу серед чоловіків та жінок з боротьби самбо в місті Мінськ (Білорусь) Хомяк Катерини.

Гопанчук Вячеслав Анатолійович – тренер бронзового призера на чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих, м. Анталія (Туреччина) Фролова Єгора.

Долгіх Анастасія Андріївна – тренер чемпіонки України серед учнів зі спортивної аеробіки Мелешко Віолетти.

Дротенко Олександр Леонідович – тренер срібного призера кубку світу з таеквон-до ІТФ в м. Мінськ (Білорусь) Гринька Давида.

Жарко Микола Іванович – тренер срібного призера чемпіонату України з шашок серед юніорів та срібного призера з шахів всеукраїнської Спартакіади «Повір в себе» Грищука Владислава.

Жуковська Маргарита Олексіївна – тренер срібних призерів на чемпіонаті України серед учнів зі спортивної аеробіки Шищук Валерії, Бондарук Вікторії, Співак Марії, Юсупової Поліни, Томашевської Альбіни, Гириної Марини.

Ісакова Тетяна Леонідівна – тренер переможців чемпіонату України зі спортивної аеробіки серед учнів.

Іщук Андрій Олександрович – тренер чемпіонки світу зі змішаних єдиноборств ММА (серед дорослих) Светківської Анастасії.

Кумечко Олена Миколаївна – тренер бронзової призерки на чемпіонаті України з боротьби самбо Камерон Емілії.

Макресова Віра Миколаївна – тренер бронзового призера на чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих, м. Анталія (Туреччина) Мельника Артема.

Мохорт Лариса Валеріївна – тренер чемпіонів України серед учнів зі спортивної аеробіки Авраменко Аліни, Демчук Вікторії, Лех Аліни, Соколовської Анни.

Мохорт Олександра Олексіївна - тренер чемпіонів України серед учнів зі спортивної аеробіки Шейко Ніколь, Денисенко Катерини, Деркач Софії, Терехової Юлії, Захарчук Дарини.

Овсієнко Юрій Олександрович – тренер чемпіона України з козацького двобою Сахневича Данила і срібного призера на чемпіонаті світу з козацького двобою Суса Івана.

Парфенюк Наталія Геннадіївна – тренер чемпіонки України з боротьби самбо Вілійчук Дар’ї.

Пронтенко Василь Віталійович – тренер багаторазових чемпіонів та призерів чемпіонатів України, Європи та світу з гирьового спорту.

Пронтенко Костянтин Віталійович - тренер багаторазових чемпіонів та призерів чемпіонатів України, Європи та світу з гирьового спорту.

Романчук Валентин Федорович – тренер чемпіона України з козацького двобою і срібного призера чемпіонату світу з козацького двобою Семашкевича Михайла.

Томашевська Вікторія Анатоліївна – тренер чемпіонів України зі спортивної аеробіки серед учнів Кальніцької Анни, Д’яченко Аліси.

Чернокоз Ольга Василівна – тренер срібної призерки чемпіонату України серед дівчат старшого віку з боротьби самбо Чернокоз Марії.

Яцкова Анна Дмитрівна – тренер чемпіона України з карате Ульяніцького Михайла та чемпіона України з карате серед спортсменів УОРА Зелінського Данила.

Спортивний Житомир

Схожі новини