1 2 3 4 5 6

Інші

Вадим Гутцайт: Всі ліцензії на Олімпіаду автоматично збережені на наступний рік

23.06.2020 18:16Інші

Всі ліцензії здобуті для участі в Олімпійських іграх 2020 автоматично подовжуються на наступний рік, але є ще спортсмени та команди, які працюють над тим, щоб їх отримати. Наприклад, команді з фехтування, залишилось провести ще 2-3 змагання. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт під час ефіру на «Сніданок з 1+1» присвяченому Міжнародному Олімпійському дню.

«Перенесення Олімпіади з причини всесвітньої пандемії стало великим ударом для наших спортсменів. Адже спорт - це справа їхнього життя. На сьогоднішній день вже відновлено підготовку до наступного року, хоча наші спортсмени навіть під час карантину продовжували тренуватися вдома. Наразі штаб тренерів працює з нашими атлетами та поступово їх готує до Олімпіади у Токіо. Незважаючи на всі перепони - я вірю у наших спортсменів», - зазначив Вадим Гутцайт.

Міністр зауважив, що олімпійський цикл триває 4 роки, і пік форми спортсмена припадає саме на останній рік. За його словами, в України є всі шанси успішно виступити на головних всесвітніх змаганнях.

«Всі спортсмени, до того, як потрапити на такий масштабний всесвітній захід, дуже важко працюють, щоб отримати ліцензію. Тому наші атлети, в змозі принести в скарбничку української збірної нагороди. Олімпіада - це шанс для кожного! Головне - не нервувати»

Міністр також привітав усіх з Міжнародним Олімпійським днем, який вже традиційно офіційно відзначається 23 червня впродовж десятиліть.

«Звісно, карантин вніс свої корективи у спортивне життя, зокрема Міжнародний Олімпійський день вже не святкується з таким розмахом, як це було тогоріч. Все переходить в онлайн режим. Але! Це не заважає нам об’єднуватися, зараз, у цифровому форматі. Хочу всіх привітати, побажати гучних успіхів, міцного здоров’я та ніколи не опускати свої руки. Пам‘ятайте, що Україна - це нація переможців!», - наголосив Вадим Гутцайт.

Спортивний Житомир

Теги: Олімпійські ігри 

Схожі новини