1 2 3 4 5 6

Інші

Відкрите тренування житомирської команди з американського футболу «Bisons»

27.10.2019 13:20Інші

У неділю, 27 жовтня, на стадіоні «Спартак Арена» команда Житомира з американського футболу «Bisons» провела відкрите тренування. Перед ним керівництво клубу разом із головним тренером розповіли про створення команди, де тренуються та які плани мають на найближчий сезон.

За їхніми словами, команда була створена півроку тому і до цього часу продовжує набір учасників.

«Спочатку було багато людей, але на даний час у нашій команді дев’ять людей. Для першої ліги та вищої - це мало і нам потрібні ще люди. Проблема в тому, що люди просто не вірять, що Житомирі є такий вид спорту та можна грати. В Україні є дві ліги: вища та перша. Всього в Україні налічується близько 24 команди, є УЛАФ - Українська ліга американського футболу», - розповідає менеджер клубу «Bisons» Юрій Чорний.

Кілька екземплярів форми для американського футболу нашій команді передали їхні місцеві попередники та друзі з інших міст.

«Половину каркасів та шоломів перейшло, як спадок від минулої команди «Гайдамаки», яка була в Житомира та намагалися грати, але в них щось не склалося. Половину каркасів нам дали дружні команди з Кам'янця-Подільського, інше купували власним коштом», - додає Юрій Чорний

Тренуються хлопці кілька разів на тиждень.

«Багато силової роботи присутньо і тактичної, тобто деякі хлопці бігають та ловлять м’яч, інші б’ють один одного та штовхають. Тренування будується на тому, що для кожного потрібно знайти підхід. Люди мають бути різні: і важкі, і легкі, вони діляться в різні групи і займаються своєю справою. Збираємось кожну суботу та неділю на 11-ту ранку на стадіоні біля професійного училища №15 на Польовій. Також за бажанням тренуємось у будні дні», - каже тренер команди Олексій Вакуленчик.

Також із журналістами тренер ділиться амбітними планами на сезон 2020 та варіантами розвитку команди.

«Ми плануємо брати участь у грі 9 на 9 у першій лізі українського футболу, але в перспективі ми хочемо грати в повноцінному спорті, це 11 на 11. Проте нам потрібні люди. Коли буде відповідний склад, ми зможемо піти у вищу лігу. Є ще третій варіант, в якому ми будемо вливатися у вже колективи, які існують й разом отримувати ігровий досвід», - каже тренер команди.

Керівництво клубу запрошує всіх охочих до складу команди «Bisons».

«Вік має бути 18+, інших обмежень немає, середній вік нашої команди 30 років», - зауважує менеджер клубу Юрій Чорний.

Сторінка в Instagram: bisons_zt

Контактний телефон: 0979094497

Спортивний Житомир

Схожі новини