1 2 3 4 5 6

Інші

Відомий спортсмен Рустам Ахметов отримав відзнаку «Честь і слава Житомирщини»

18.05.2020 20:26Інші

Голова обласної ради Володимир Ширма вручив почесну відзнаку «Честь і слава Житомирщини» легенді українського спорту, відомому житомирянину Рустаму Ахметову.

Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

Днями, а саме 17 травня, Рустаму Ахметову виповнилось 70 років. Нагрудний знак «Честь і слава Житомирщини» був вручений ювіляру за високі досягнення у спорті, за сприяння у розвитку спортивної галузі області, професіоналізм та з нагоди 70-річчя.

«Маю честь та велике задоволення сьогодні привітати шановного Рустама Фагімовича та вручити найвищу нагороду обласної ради. Ви для мене взірець спортсмена, професіонала своєї справи. Здоров’я та ще довгих - довгих років життя», - побажав Володимир Ширма.

Довідково: Рустам Ахметов - Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, український спортсмен-легкоатлет зі стрибків у висоту, відомий вчений в галузі біомеханіки, автор знаменитої методики збільшення зросту. Майстер спорту СРСР міжнародного класу зі стрибків у висоту, багаторазовий чемпіон України і СРСР, призер першості Європи, учасник ХХ Олімпійських ігор у Мюнхені, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор.

Спортивний Житомир

Схожі новини