1 2 3 4 5 6

Інші

Влада Житомира хоче об'єднати дві міські дитячо-юнацькі спортивні школи

05.09.2019 10:55Інші

Житомирська міська рада хоче об'єднати дві комунальні міські дитячо-юнацькі спортивні школи - №1 та №2. При цьому першу планують ліквідувати, приєднавши до другої. Відповідний проект рішення опубліковано на сайті міської ради. Також це питання включено в порядок денний сесії ЖМР, яка запланована на 17 вересня 2019 року.

Згідно проекту рішення планується "Припинити Дитячо-юнацьку спортивну школу №1 шляхом приєднання до Дитячо-юнацької спортивної школи №2", після чого перейменувати "об'єднану" ДЮСШ №2 на "Дитячо-юнацьку спортивну школу Житомирської міської ради".

Нагадаємо, що в ДЮСШ№1 культивуються шахи та ігрові види спорту - баскетбол та волейбол. Причому своїх залів для волейболу та баскетболу заклад не має, тому арендує шкільні. Адмінкорпус школи по влу. Домбровського,11-а використовують шахісти та адміністрація ДЮСШ.

ДЮСШ№2 знаходиться на вул. Хлібній, 24, маєсвою спортивну базу. В школі проводять заняття з таких видів спорту як дзюдо, самбо, спортивної акробатики, стрибках на акробатичній доріжці, гімнастики спортивної.

Обидві школи підпорядковані управлінню освіти ЖМР.

Спортивний Житомир

Теги: влада ДЮСШ№1 ДЮСШ№2 

Схожі новини