1 2 3 4 5 6

Інші

Види велоспорту

31.05.2021 18:09Інші

оли звичайна людина каже, що вона вміє їздити на велосипеді, насправді вона вміє тільки їхати вперед і трохи повертати вбік. Проте двоколісний транспорт здатний робити набагато більше, ніж здається на перший погляд. Якщо вирішили купити велосипед в Івано-Франківську, то вам буде цікаво прочитати про декілька цікавих видів велоспорту.

Також для кожного виду використовуються різні типи велосипедів. Якщо ви хочете зайнятися якимось з цих різновидів спорту, не забудьте придбати необхідний транспорт (всіх їх можна знайти та придбати на OLX).

Шосейний велоспорт

Шосейний велоспорт — це родоначальник усіх спортивних дисциплін, які пов’язані з велосипедом. Серед них виокремлюють такі види гонок по шосе:

  • короткі дистанції;
  • середні дистанції;
  • довгі дистанції.

Середня швидкість професійних спортсменів у цьому виді спорту складає 50 км/год. Сучасні змагання проходять на різних рельєфах: підйомах, спусках тощо.

Для такого спорту використовується шосейний велосипед вагою 7-8 кг.

BMX

BMX — це одна з найпопулярніших дисциплін у велоспорті. Вона включає в себе такі види:

  • BMX Racing — гонки;
  • BMX Freestyle — виконання складних і видовищних трюків;
  • BMX Flatland — виконання трюків в умовах рівної поверхні.

В залежності від виду використовуються різні моделі BMX-велосипеда. Для першого різновиду потрібен гоночний BMX з невеликою вагою і високою маневреністю. Для другого і третього — стандартний гоночний BMX із 20-дюймовими колесами на 36 або 48 спиць.

Байкер-крос

Байкер-крос — це повноцінна спортивна дисципліна, яка вийшла з BMX Racing. Її сутність полягає в тому, щоб першому прийти до фінішу, виконуючи різноманітні маневри, обгони та інші елементи, які допоможуть у досягненні цієї мети. Часто для змагань з байкер-кросу використовуються траси з BMX Racing.

Спеціальні кросові велосипеди мають низьку вагу (що підвищує їхню маневреність), хід вилки близько 100 мм для відпрацювання стрибків, а також раму для ефективного приземлення. Цей вид спорту фактично є контактним, тому спортсмени нерідко отримують травми.


Теги: Велоспорт велосипед  

Схожі новини