1 2 3 4 5 6

Інші

Вийшла друком книга Бориса Ревнівцева "Технологія «Алгоритм успіху» в управлінні підготовкою спортсменів високого класу​"

01.04.2020 16:40Інші

У видавництві «НОВОград» вийшла друком книга заслуженого тренера України, майстра спорту СРСР з дзюдо, житомирянина Бориса Ревнівцева "Технологія «Алгоритм успіху» в управлінні підготовкою спортсменів високого класу".

Книгу написано головним чином для тренерів і спортсменів, які прагнуть досягти високих спортивних результатів. Але принципи, що закладені в її основі, можуть бути використані й тими, хто працює в інших сферах життя. Постійне застосування технології «Алгоритм успіху» активно сприяє розвитку об’єктивного, раціонального і незалежного мислення.

"Ви взяли в руки книгу, яка при глибокому її усвідомленні кардинально змінить ваше уявлення про процес підготовки спортсменів до змагань. І особливо спортсменів високого класу. Сутність технології «Алгоритм успіху» полягає в максимальному застосуванні і розвитку свідомого ставлення тренера і спортсмена до процесу підготовки до змагань, а також формуванні таких типів мислення як аналітичне, стратегічне, системне й творче, без розвитку яких неможливо готувати елітних спортсменів. При постійному використанні цієї технології на практиці в мозку людини відбувається утворення нових нейронних мереж, які сприяють виходу на новий рівень її можливостей і досягненню більш вагомих результатів", - йдеться в анотації.

Придбати книгу можна у видавництві.

Спортивний Житомир


Схожі новини