1 2 3 4 5 6

Інші

Збірна Житомирської області з параармреслінгу здобула 31 медаль на Чемпіонаті України

09.04.2021 11:31Інші

З 2 по 4 квітня місто Полтава приймала відразу чотири Чемпіонат України з армсопрту серед юнаків, юніорів, ветеранів та спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату та з порушеннями зору.

Змагання є відбірковими до чемпіонату Європи, який мав відбутися у травні у Литві, однак перенесений на липень 2021 р.

У змаганнях взяли участь 150 спортсменів з усіх регіонів України. Найчисельнішою збірною, 30 спортсменів, барала участь і Житомирська область.

Наші рукоборці у підсумку здобули 31 медаль: 7 золотих, 16 срібних та 18 бронзових медалей.

Золоті медалі здобули: Олена Котюк, Олександр Гусар, Олександр Палєха, Олексій Глуханюк, Дмитро Луцишин та Леонід Сидорчук.

Срібні нагороди вибороли: Олена Котюк, Ганна Пивовар, Альона Горніч, Світлана Дроздюк, Тетяна Ранчук, Богдан Денисевич, Генадій Данюк, Олександр Савін, Олеся Бессальнова, Дмитро Приведенюк, Олександр Хіміч, Леонід Сидорчук та Олексій Дехтяренко.

Бронзу отримали: Володимир Кручко, Віталій Ліньов, Альона Горніч, Світлана Дроздюк, Іванна Загоруйко, Олексій Лесько, Руслан Лукянчук, Олеся Бессальнова, Наталія Маслова, Дмитро Деркач, Дмитро Приведенюк, Сергій Цимбалюк, Олександр Хіміч, Олексій Дехтяренко та Богдан Ковальчук.

У командному заліку серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату наша збірна зайняла 1 місце, а серед спортсменів з порушеннями зору 3 місце у загальнокомандному заліку збірна Житомирської області зайняла друге місце.

Переможці та призери тренуються під керівництвом Сергія Горбенка (м.Коростень), Ірини Данилюк (м.Бердичів), Володимира Сарницького, Олександра Пінчука та Генадія Данюка (м. Новоград-Волинськ), Дмитра Луцишина та Руслана Мінгазова (м.Житомир).

На фото збірна Житомирської області в білих футболках.

За матеріалами Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю та Житомирського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт»