1 2 3 4 5 6

Інші

Зеленський заснував 350 стипендій для молодих та перспективних портсменів-олімпійців

14.11.2019 10:03Інші
Президент Володимир Зеленський підписав указ про заснування 350 стипендій для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів. Відповідний указ №844/2019опублікований на сайті глави держави. Разом з тим він скасував низку указів, які стосувалися виплат стипендій видатним спортсменам.

Також цим указом уряду доручено передбачати під час розроблення проєкту закону про Державний бюджет України видатки на виплату стипендій.

Згідно документу "на здобуття стипендій Президента України висуваються спортсмени зі складу збірних команд України, які зайняли в поточному році перше – третє місце на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу, перше – третє місце на чемпіонатах Європи, перше – третє місце на чемпіонатах світу або Європи серед молоді (або у найближчій до дорослих віковій групі) та їх тренери, а також спортсмени, які зайняли перше – третє місце на Юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах світу або Європи серед юніорів (юніорок), в олімпійських номерах програми з додержанням умов проведення змагань на Олімпійських іграх."

Розміри стипендій - від трьох до 16 неоподаткованих мінімумів.

Спортивний Житомир

Теги: влада гроші 

Схожі новини