1 2 3 4 5 6

Інші

Жан Беленюк: Потрібно розробити ефективні механізми підтримки людей, які ПРАЦЮЮТЬ У СФЕРІ СПОРТУ

13.11.2020 11:31Інші

Депутат Верховної ради та призер Олімпійських ігор Жан Беленюк планує ініціювати на наступному засіданні Комітету з питань молоді і спорту розгляд питання розробки та впровадження першочергових заходів для підтримки сфери спорту в умовах карантину вихідного дня.

- Ми повинні спільно з нашим Міністерством, спортивними федераціями, НОК, представниками спортивної індустрії напрацювати ефективні механізми підтримки людей, - написав Жан на своїй сторінці у ФБ.

- На жаль, урядовці не дослухалися до мого з колегами депутатського звернення щодо недоцільності запровадження додаткових обмежувальних заходів, у тому числі для закладів сфери спорту.

Мені незрозуміло, яким чином заняття спорту в фітнес-клубах та басейнах можуть стимулювати розповсюдження вірусу, коли у той самий час робота метро та іншого транспорту не становить такої загрози, адже не стоїть питання щодо відповідних обмежень.

Я не бачу тут логіки.

А той факт, що ані народним депутатам, ані суспільству загалом, не були надані відповідні розрахунки, які підтверджують необхідність запровадження карантину вихідного дня, наштовхує на думку, що це рішення було прийнято заради того, аби щось прийняти, без розуміння того, як це вплине на розповсюдження вірусу.

Станом на зараз урядове рішення ще не опубліковане, але всім вочевидь, що це рішення, скоріш за все, буде не на тижні, а на місяці.

Тому вже сьогодні ми повинні розробити та невідкладно запровадити додаткові механізми підтримки людей.

Я, як представник сфери спорту, безумовно, у першу чергу переймаюсь питанням захисту людей спорту. Це моя місія в парламенті.

Уряд поставив своїм рішенням людей спорту під удар, для багатьох більш ніж реальною стала загроза скорочення рівня зарплати або навіть звільнення.

Що я пропоную? Я буду ініціювати на наступному засіданні Комітету з питань молоді і спорту розгляд питання розробки та впровадження першочергових заходів для підтримки сфери спорту в умовах карантину вихідного дня.

Ми повинні спільно з нашим Міністерством, спортивними федераціями, НОК, представниками спортивної індустрії напрацювати ефективні механізми підтримки людей.

До цієї роботи ми долучимо наших колег з фінансового комітету для розробки фінансових та податкових стимулів для сфери спорту.

Сподіваюсь, що колеги по комітету підтримають мою ініціативу і ми спільно станемо пліч-о-пліч з усіма людьми, що пов’язали своє життя зі спортом!

Спортивний Житомир

Схожі новини