1 2 3 4 5 6

Інші

Житомир отримає 30 мільйонів субвенції на будівництво нового спортивного комплексу

09.07.2019 12:09Інші

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення нових, будівельно-ремонтні роботи існуючих палаців спорту та завершення розпочатих у попередньому періоді робіт з будівництва чи реконструкції палаців спорту у 2019 році.

Комісією були затвердженні суми субвенцій на будівництво об'єктів. Так з низки заяв, які були подані громадами на отримання державної субвенції було визначено п'ять об'єктів. Житомир став одним із цих міст.

Згідно цього розподілу наше місто має отримати 30 мільйонів гривень на "будівництво Палацу спорту за адресою Житомир, бульвар Старий, 14а".

Нагадаємо, що в Житомирі планують побудувати сучасний палац спорту, який зможе розмістити до 3 тисяч глядачів та буде своєрідним центральним об’єктом спортивного життя міста. Нова споруда буде мати модульне покриття, яке може бути змінено відповідно потрібної функції. Її можна буде переробити з спортивної арени в концертну залу з великою сценою. арена зможе приймати змагання на міжнародному рівні з різноманітних ігрових видів спорту, зокрема гандбольні, баскетбольні, волейбольні та міні-футбольні протистояння. Також передбачать місце для занять боксом та боротьбою.

Кошти також було виділено на будівництво універсального спортивного залу спортивного комплексу комунального закладу “Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву” Рівненської обласної ради на території Шпанівської сільської ради, палацу спорту в Хмельницькому, багатофункціонального палацу спорту в Тернополі, палацу спорту в Камянському Дніпропетровської області та капітальний ремонт приміщення спортивного комплексу в Тернополі (фізкультурно-оздоровчий комплекс).

Нагадаємо, що цей проект стартував у 2018-му з ініціативи Федерації баскетболу України та підтримки КМУ, Міністерства молоді та спорту та Верховної Ради України. Так минулого року було виділено 150 мільйонів гривень субвенції на будівництво і реконструкцію Палаців спорту. Неймовірно важливо, що ця стратегічна програма продовжується і у 2019-му, у цьому році з державного бюджету на неї закдено 200 мільйонів гривень.

Спортивний Житомир

Теги: інфраструктура влада фінанси 

Схожі новини