1 2 3 4 5 6

Інші

Житомирські бійці взяли участь у спортивних тестуваннях напередодні Національних Ігор Нескорених

29.07.2019 11:18Інші

Військовослужбовці та демобілізовані бійці з Житомирщини пройшли спортивні тестування напередодні проведення Національних Ігор Нескорених.

Тестування пройшли у Львові (13 липня), Одесі (20 липня) та Києві (27 липня).

Усі бажаючі військові або ветерани, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України, могли спробувати себе у різних видах спорту та визначитися, у якому виді змагатися на Національних Іграх Нескорених.

Зокрема, з Житомирщини у тестуваннях взяли участь близько 10 учасників.

Серед них військовослужбовці та демобілізовані Сергій Бондаренко, Владислав Кузнєцов, Олександр Єрмошко, Валерій Давискиба, Вадим Зябліцев, Анатолій Ковалишин, Сергій Слободянін, Олександр Ванек та ін.

Змагання як відбір до збірної України відбудуться 8 вересня у Києві. Взяти участь можуть усі, хто пройшов спортивні тестування.

Ігри Нескорених 2020 пройдуть 9-16 травня 2020 року у Гаазі, Нідерланди. Тут візьмуть участь 19 націй: Афганістан, Австралія, Бельгія (вперше), Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США.

Учасники змагатимуться в стрільбі з луку, легкій атлетиці, веслуванні на тренажерах, екстремальному керуванні від Jaguar Land Rover, пауерліфтингу, велоспорті на шосе, волейболі сидячи, плаванні та регбі у візках.

В 2020 році Україна вже втретє візьме участь в Іграх Нескорених. Цього року, зважаючий на високий рівень організації та популярність Ігор Нескорених в Україні, Фундація Ігор Нескорених збільшила квоту для української команди – з 15 до 20 чоловік.

Вболіваймо за наших!

Спортивний Житомир

Теги: військові Ігри Нескорених 

Схожі новини