1 2 3 4 5 6

Інші

Житомирські рятувальники та юнаки стали призерами Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту

12.07.2019 10:50Інші

З 1 по 5 липня 24 збірних команди вогнеборців та 16 команд юнаків із різних куточків нашої держави боролися за першість у Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту у Харкові. Житомирську область на Чемпіонаті України представляли 20 колег-спортсменів та школярів, які ще тільки планують пов’язати своє життя з героїчною професією.

Збірна професійних вогнеборців Житомирщини з результатом 27,63 секунди здобула ІІ місце у бойовому розгортанні та ІV – у пожежній естафеті. Також рятувальник Тарас Горбатюк виконав норматив «Майстер спорту України» в подоланні 100 метрової смуги з перешкодами.

На Чемпіонаті України цього року змагалися і дівчата, які несуть службу в підрозділах ДСНС. За Житомирську область у складі збірної виступили житомирянка Ірина Коваль та бердичівлянка Юлія Олішевська, які показали високі результати.

У підсумку боротьби в усіх видах Чемпіонату, колектив ДСНС Житомирської області здобув 7-е загальнокомандне місце.

Призерів Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту зустріли усім колективом рятувальної служби Житомирщини, привітали теплими словами та вручили їм грошові премії.

Успіх збірної, звичайно, став би неможливим без цілеспрямованої роботи тренерів – майстрів спорту та чемпіонів України Олександра Носка та Олександра Камінчука.