1 2 3 4 5 6

Інші

Житомирські веслувальниці виграли дві золоті та дві срібні медалі на чемпіонаті Європи

15.07.2019 11:44Інші

Житомирська каноїстки Анастасія Четверікова (на фото) виграла три медалі на чемпіонаті Європи серед молоді та юніорів, який відбувся в Рачіце 11-14 липня. В активі нашої спортсменки дві золоті та одну срібна нагороди.

Вона перемогла на дистанції 500 м, випередивши найближчу суперницю майже на 4 (!) секунди - 2.06,209!

Ще одне золото Анастасія здобула в каное-двійці разом із Людмилою Лузан на олімнпійській дистанції в 500 метрів. Разом з Лузан вони також стала срібними призерками в спринті. Долю «срібла» визначав фотофініш: 0,043 секунди на користь українок (46,699-46,742).

Ще одне срібло завоювала Юліана Путніна, яка теж представляє Житомирську область. На дистанції 500 м вона показала результат 2.14,900. Всього на 0,11 секунди вона випередила білоруську веслувальницю.

Загалом українські веслувальники завоювали 13 медалей на чемпіонаті.