1 2 3 4 5 6

Інші

Житомир має всі шанси таки отримати державне фінансування на будівництво Палацу спорту - Сухомлин

16.01.2020 11:47Інші

В Житомирі досі не розпочато будівництво Палацу спорту, бо Кабмін зняв кошти на цей проект. Про це розповів міський голова Житомира Сергій Сухомлин в інтерв`ю сайту Житомир.інфо, коментуючи строки відкриття дитячого садочку №32. І зазначив, що перемовини з Міністерством молоді, щодо повернення фінансування, ведуться. Результат варто чекати в березні:

- Я не буду називати дати, бо зараз все дуже швидко змінюється. Я так само казав, що ми почнемо будувати Палац спорту, на який Житомир отримав 30 млн грн з держбюджету: ми провели міжнародний тендер, пройшли багато процедур по Антимонопольному комітету та всім іншим, а потім Кабмін зняв всі кошти, в тому числі й по Палацу спорту.

- Тобто на найближчий час про Палац спорту можемо забути?

- Я так не сказав би, ми зараз працюємо з Міністерством молоді та спорту, і в березні воно буде розглядати фінансування на 2020 рік, де закладається 150 мільйонів на палаци спорту по деяким містам. Я думаю, що Житомир має всі шанси потрапити в це перелік.

Нагадаймо, що влітку 2019 року в Житомирі було оголошено тендер на будівництво Палацу спорту вартістю 283 млн. грн. Переможця було визначено в листопаді 2019 року. Ним стала фірма з Київської області «Ріола Модуль ЛТД». Будівництво мало розпочатися до кінця 2019 року.

Спортивний Житомир

Теги: Палац спорту влада гроші Сергій Сухомлин коментарі 

Схожі новини