1 2 3 4 5 6

Інші

Житомирська ОШВСМ відзвітувала про досягнення у спорті вищих досягнень у 2019 році

17.01.2020 15:22Інші

Вісім нових майстрів спорту, 41 збірник та десятки медалей на змаганнях всеукраїнського і міжнародного рівня - такий результат роботи житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності у 2019 році.

Про свої здобутки ОШВСМ звітувала 17 січняпід час вручення спортивного інвентаря.

Нагадаймо, що основним завданням школи вищої спортивної майстерності (ОШВСМ) є підготовка спортсменів резервного спорту та спорту вищих досягнень до складу національних збірних команд України з олімпійських видів спорту.

В 2019 році до складу національних збірних команд України входили 41 спортсмен ОШВСМ (22 - основний склад, 16 - кандидати до складу збірних команд, 3 - резерв збірних команд України).

- Шумейко Анна, Димар Юлія - волейбол.

Двоє спортсменів отримали звання майстра спорту України міжнародного класу - це Четверікова Анастасія (веслування на байдарках і каное) та Чулячеєв Олег (бокс).

Спортсмени школи неодноразово ставали переможцями та призерами чемпіонатів та кубків України, Чемпіонатів Європи та світу серед різних вікових груп з олімпійських видів спорту.

Четверікова Анастасія посіла 3 місце на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное, на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів посіла 1, 1, та 2 місця. Варто зазначити, що саме Четверікова Анастасія здобула першу для нашої області ліцензію на Олімпійські ігри-2020 в Токіо.

Путніна Юліана на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів посіла 5 місце, а на чемпіонаті Європи серед юніорів та молоді до 23 років посіла 2 місце.

Єлістратова Юлія посіла 2 місце на Кубку світу з триатлону, 2 місце на Кубку Європи з триатлону та 10 місце на Чемпіонаті Європи з триатлону.

Шуптар Василь посів 3 місце на чемпіонаті Європи з боротьби вільної.

Лавренчук Анастасія на чемпіонаті Європи з боротьби вільної серед жінок до 23 років посіла 5 місце, а на чемпіонаті Європи з боротьби вільної серед юніорів посіла 2 місце.

Сезько Анна посіла 5 місце на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів.

Федосенко Єгор посів 2 місце на чемпіонаті Європи серед юніорів з боксу.

Гринчук Владислав посів 3 місце на Кубку Європи з дзюдо.

Сич Данило – посів 2, 2 та 3 місця на чемпіонаті Європи з сучасного п’ятиборства (біатл, тріатл), на чемпіонаті світу з Лазер Рану серед юнаків посів – 6 місце, на чемпіонаті Європи з Лазер Рану серед юнаків посів – 5 місце.

Хіміч Тарас посів 8 місце на чемпіонаті світу Лазер ран серед юніорів.

Нікітін Дмитро посів 7 місце на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед молоді. Коваль Василь посів 8 місце на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики.

У 2019 році спортсмени школи успішно виступали на всеукраїнських змаганнях, здобувши золоті медалі в таких видах спорту як триатлон, легка атлетика, бокс, боротьба вільна, сучасне п’ятиборство, велоспорт, веслування на байдарках і каное.

Чоловіча команда з хокею на траві посіла 3 місце на чемпіонаті України Вищої ліги.

Жіноча волейбольна команда ОШВСМ посіла 1 місце на чемпіонаті України з волейболу Вищої ліги та перейшла до Супер ліги.