1 2 3 4 5 6

Інші

Житомирська пара виборола Національний Кубок України з танцювального спорту

18.02.2021 15:49Інші

Житомирська пара Єлизавета Синьова (учениця 9-А класу гуманітарної гімназії №23) та Володимир Кучинський (учень 9-А класу ЗОШ №6) здобули Національний Кубок України з танцювального спорту. Змагання проходили 14 лютого.

Тренер пари Артем Радіонов у коментарі сайту Спортивний Житомир розповів про змагання та те, як молоді люди йшли до цієї перемоги.

WvR4FsWOEGZEjlv__39G18x09GrRt-Xij9-IBFe0o6AwuPaaD7PCkMxThNnECmkUkf9hodlClM5CsoBG75fjE8eG37vU1Cx-TTVjs4rCoqAeWGEBjD-hiehWdeUfFfeLuMcX1bPK

“Наша пара йшла до цього протягом трьох років. Раз на рік проходить Кубок України, і раз на рік проходить Чемпіонат України. Два роки поспіль ми були другі. І ось на третій рік досягли того, до чого йшли, і стали першими. Щодо змагань - це другий за значимістю турнір в Україні (після Чемпіонату України). І категорія в якій брала участь пала "Юніори-2" - це вже юнацько-доросла категорія. Уже в "Юніорах-2" починається відбір на Чемпіонат світу. Дуже серйозна категорія, дуже сильні пари. Напевно, одна з найсильніших категорій, яка була на цьому турнірі - це якраз ця категорія”, - розповідає тренер пари Артем Радіонов.

За словами тренера, здобуття Кубку відкриває перед парою хороші перспективи і в подальшому вони зможуть претендувати на участь в Чемпіонаті світу.

VtiHUwrw6mYwF84b3Dmz75a6pMSPmWtZOyZSJ9u4LUk-_TBKicqfR_CtsJau92qYAWua9YJ4Qecm5yjMz9Zi40ufe04p3dwUhodrCZV6gDSm589EtZdf9KgmJFvdfJwDNrfC0vGX

"По-перше - це статус пари, по-друге, якщо вони в подальшому виграють чемпіонство, то вони будуть мати право представляти країну на Чемпіонаті світу. А на Чемпіонат світу їде дві кращі пари країни. Цілі номер один ми досягли, і друга наша мета - це першість на Чемпіонаті України”, - сказав Артем Радіонов.

Теги: танцювальний спорт 

Схожі новини