1 2 3 4 5 6

Інші

​Житомирська родина, Руслан та Ірина Хилько, взяли участь в Чемпіонаті України зі стрільби

23.09.2019 16:08Інші

Чемпіонат України з практичної стрільби з пістолета відбувся у Києві, і тривав два дні, з 21 по 22 вересня. Участь в чемпіонаті взяв голова Житомирської обласної Федерації з практичної стрільби – Руслан Хилько. Разом зі своєю дружиною – Іриною Хилько, вони змагались у вправності володіння пістолетом в категорії стандарт.

Чемпіонат складався із десяти завдань. Вправи були з перешкодами різної складності. За порушення правил – дискваліфікація. Виконання вправ контролювали судді. Середній час проходження змагання однією групою (до 16-ти учасників) було – 220 хв. Мінімальна кількість пострілів – 184. Тип зброї – пістолет. Класи зброї: Серійний (Production), Стандартний (Standard), Відкритий (Open), Класичний (Classic), PCC.

Для родини Хилько, це був перший Чемпіонат України зі стрільби з пістолета. Удвох, Руслан та Ірина вже близько п’яти років займаються стрільбою з рушниці 12-го калібру класу стандарт. Тренуються стріляти і з пістолету, але дещо рідше, ніж зі своїх власних рушниць. А цей чемпіонат став чудовою нагодою для житомирської родини, Ірини та Руслана, випробувати себе на влучність пострілів у ціль з пістолету.

Враховуючи , що моїм основним напрямком в практичній стрільбі є рушниця, де вже є чіткі навички, й можливість показати певний рівень, зацікавив серйозно пістолетний матч. Адже, рушничний сезон майже завершено, і є можливість приділити увагу іншим видам зброї. Участь в Чемпіонаті України з пістолету 2019, запланував завчасно, але підготуватись технічно, в повній мірі, не вийшло. Тому результати на матчі не були пріоритетними. Скоріш це був тест, для виявлення прогалин в теоретичній й технічній підготовці.”, - розповів нам голова голова Житомирської обласної Федерації з практичної стрільби, Руслан Хилько.

Загалом, у Чемпіонаті України з практичної стрільби з пістолета взяло участь 112 учасників. Змагання організувала Федерація практичної стрільби України. Відбулися випробування на стрільбищі ССК "Практика" Києво-Святошинського р-н.

За словами Руслана Хилько – голови ЖФПС, рівень Чемпіонату України, вже свідчить, про те що легко не буде. Вправи різноманітні, і кожна вимагала впевненого володіння зброєю. Пройшовши увесь матч, Руслан та Ірина Хилько залишилися задоволеними. Тепер з новим багажем досвіду, попереднім ретельним аналізом та тренуваннями, на них чекає підготовка до чергових нових змагань.

Спортивний Житомир, Інна Солодка

Теги: чемпіонат Україна стрільба з пістолета житомиряни Хилько 

Схожі новини