1 2 3 4 5 6

Інші

Житомирські поліцейські змагались у багатоборстві

28.07.2021 15:16Інші

28 липня на базі роти поліції особливого призначення ГУНП Житомирщини відбулися змагання поліцейських п’яти підрозділів правоохоронців області. Команди визначали найвправніших у стрільбі та найшвидших, найвитриваліших і найсильніших у комплексі спеціальних вправ.

Про це йдеться на сайті ГУ Нацполіції в Житомирській області.

"Учасниками багатоборства стали представники роти поліції особливого призначення (РПОП), Управління Корпусу оперативно-раптової дії (КОРД), відділу професійної підготовки Управління кадрового забезпечення ГУНП, тактико-оперативного реагування (ТОР) Управління патрульної поліції та Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських»", - повідомили у поліції.

По 4 поліцейських від кожної команди виконували комплексні вправи. Так, учасники одночасно працювали з різними снарядами. З урахуванням часу слід було зробити 30 підйомів гирі вагою 24 кг, на тренажері з максимальним навантаженням у 10 кг «відгребти» 300 м та удвох утримати штангу з 140 кг. Кожен з учасників виконував ці вправи почергово, після чого усі переміщались у тир. Там їх очікувала комплексна вправа «Конверт»: 10 пострілів з різних положень по 5 мішенях.

У підсумку враховувався результат виконання усіх завдань кожним з учасників. Так, кращими у стрільбі стали викладач ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» Роман Табаченко та спецпризначенці Управління КОРД Євгеній Андрійковець та Володимир Петровський.

У загальнокомандному заліку бронзовими призерами змагань стали поліцейські відділу професійної підготовки Управління кадрового забезпечення ГУНП, срібні медалі у ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських». А переможцями багатоборства поліцейських стали бійці КОРДу.

Нагороди поліцейським вручив начальник Головного управління Нацполіції в Житомирській області Юрій Олійник:

- Спорт – невід’ємна складова належної підготовки поліцейських. Він робить людину сильнішою, витривалішою, дисциплінує та допомагає досягти успіху. Ви саме такими і є – прикладом для інших. Вітаю!


Теги: поліцейські багатоборство  

Схожі новини