1 2 3 4 5 6

Інші

Житомирські спортсмени увійшли до складу Олімпійської збірної України для ігор у Токіо

07.07.2021 18:18Інші

Виконком Національного олімпійського комітету України затвердив склад Олімпійської збірної України для участі в Олімпійських іграх, що пройдуть цього літа у Токіо. До збірної увійшли й спортсмени з Житомирської області.

Про це інформує Національний олімпійський комітет.

"7 липня під час засідання Виконкому Національного олімпійського комітету України за поданням національних федерацій та згідно з міжнародною й національною системою відбору був затверджений поіменний склад Олімпійської збірної України для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо-2020.Україну на найголовнішому спортивному форумі чотириріччя представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту (30-ти дисциплінах)", - йдеться у повідомленні.

Українські спортсмени виступатимуть у бадмінтоні, боксі, боротьбі вільній (та жіночій) греко-римській, важкій атлетиці, велоспорті (шосе, трек, маунтенбайк), веслуванні академічному, веслуванні на байдарках і каное (веслувальному слаломі), гімнастиці спортивній, гімнастиці художній, дзюдо, карате, кінному спорті, легкій атлетиці, плаванні, плаванні артистичному, стрільбі з лука, стрільбі кульовій, стрибках у воду, стрибках на батуті, сучасному п'ятиборстві, тенісі, тенісі настільному, триатлоні та фехтуванні.

Житомирські спортсмени:

-Веслування на байдарках і каное - Анастасія Четверікова

- Легка атлетика - Владислав Мазур

- Триатлон - Юлія Єлістратова

Ігри ХХХІІ Олімпіади в Токіо триватимуть з 23 липня по 8 серпня.

Склад Олімпійської збірної України на Ігри ХХХІІ Олімпіади

Завантажити файл

Теги: Токіо збірка Олімпійські ігри  

Схожі новини