1 2 3 4 5 6

Інші

Житомирським федераціям потрібно привести у відповідність до вимог уряду і МОЗ всі положення про змагання - Ірина Ковальчук

23.05.2020 10:11Інші

В Житомирі міській ОТГ дозволили проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше ніж 50 осіб. Про це йдеться в рішенні, прийнятому на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради 22 травня.

У зв’язку з цим Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЖМР звернулося до всіх міських федерацій з проханням надати до 27 травня інформацію про необхідність проведення міських спортивних змагань з видів спорту з червня 2020 року з урахуванням дотримання протиепідемічних норм захисту учасників та подальшим відображенням даних вимог у положеннях про проведення змагань.

Про це написала начальник управління Ірина Ковальчук на своїй сторінці у ФБ.

У коментарі "Спортивному Житомиру" Ірина Анатоліївна розповіла, що управлінню потрібно декілька днів, щоб узгодити нові графіки турнірів, а федераціям потрібно буде привести у відповідність до вимог уряду і МОЗ всі положення про змагання, які вони планують провести і забезпечити їх виконання.

- Місцевим федераціям треба буде уточнити свої графіки у національних - які змагання будуть проводитися цього року і в якому вигляді, а які вже ні. Потім нам потрібен час, щоб узгодити з федераціями, які змагання, де і в якому форматі ми будемо проводити і як місто буде їх підтримувати. Також федераціям потрібно буде адаптувати всі положення про змагання до умов карантину та прописати там всі необхідні обмеження, вимоги та умови. Відповідно в цих положенням має будуть вказано, що змагання проводяться без глядачів, що буде не більше 50 учасників, прописані всі вимоги по розміщенню учасників і санітарним нормам, а також всі інші вимоги МОЗ, - розповіла Ірина Ковальчук.

Спортивний Житомир


Теги: Ірина Ковальчук влада карантин 

Схожі новини