1 2 3 4 5 6

Інші

Житомирський "Колос" відзначив кращих спортсменів товариства

26.12.2019 10:30Інші

Житомирське товариство ВФСТ «Колос» підбило підсумки спортивних змагань 2019 року, в яких цьогоріч взяли участь близько 7 тис. спортсменів області.

За 2019 рік у спортсменів Житомирщини вагомі здобутки:

  • І загальнокомандне місце на Всеукраїнських спортивних іграх серед сільських об’єднаних територіальних громад виборола Ємільчинська ОТГ;
  • ІІ загальнокомандне місце на Всеукраїнських спортивних іграх серед селищних та міських об’єднаних територіальних громад посіла Пулинська ОТГ;
  • ІІІ загальнокомандне місце серед сільських, селищних голів, ІІ загальнокомандне місце серед спортивного активу громадської організації ВФСТ «КОЛОС».

У номінації «Кращий спортсмен та спортсменка ГО ЖТО ВФСТ «Колос» 2019 року» перемогу отримала чемпіонка світу з пляжної боротьби Катерина Машкевич та чемпіон України з легкої атлетики Павло Суслов. Титулом «Кращий тренер 2019 року ГО ЖТО ВФСТ «КОЛОС» визнано тренера, викладача КДЮСШ «КОЛОС» Віктора Суслова.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в області було нагороджено грамотами Житомирської обласної державної адміністрації Віктора Бойка, голову Житомирської районної організації ВФСТ «КОЛОС», Сергія Яковича Дмитренка, директора Ушомирської ДЮСШ «КОЛОС», Михайла Пилиповича Шакуру, голову Пулинської місцевої територіальної організації ВФСТ «КОЛОС», Олександра Кухарського, директора КДЮСШ «КОЛОС».

У номінації «Краща команда року» перемогу здобула збірна команда дівчат Житомирської області, яка стала чемпіоном України з футболу по першій лізі WU-15 в місті Калуш 2019 року та чемпіоном України з міні-футболу по ГО ЖТО ВФСТ «КОЛОС» 2019 року у місті Скадовськ.

Номінацію «Краща команда року серед чоловіків» отримала волейбольна команда «Рембудсервіс», що стала чемпіоном перших Європейських ігор з волейболу в місті Берегово.

Спортивний Житомир

Теги: ФСТ Колос 

Схожі новини