1 2 3 4 5 6

Інші

Житомирян запрошують до забігу пам’яті Героїв України

27.08.2021 10:23Інші

Житомирян запрошують долучитися до всеукраїнської акції «Шаную воїнів, біжу за Героїв України!», яка відбудеться цієї суботи, 28 серпня.

«Ми долаємо дистанцію близько 1 км в рамках патріотичного забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України!». Цей забіг є всеукраїнським, багато міст України долучається до цієї акції. Вона не спортивна – це забіг у пам'ять про загиблих воїнів, у тому числі і в Іловайському котлі. На сходах філармонії буде організована фотогалерея пам'яті, де буде виставлено 74 світлини загиблих воїнів для вшанування пам'яті. Один з символів цієї акції – це сонях, якщо будете мати з собою цю квітку, то буде круто», – говорить Ірина Ковальчук начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту.


Стартувати учасники будуть о 16:00 від обласної філармонії імені Святослава Ріхтера та рухатимуться від вулиці Пушкінської до вулиці Фещенка-Чопівського. До пам'ятного забігу долучаться військові та рідні загиблих Героїв.

«Однозначно очікуємо більше ніж сотню учасників, тому що багато військових вже заявили, що хочуть брати участь. Крім того, наразі для учасників діє онлайн-реєстрація, вже зареєструвалося 20 осіб, а до кінця тижня їх буде більше. Навіть якщо ви не зареєструвалися, ви можете приходити на 16:00 і брати участь у забігу. Нагород не буде. Будуть пам'ятні наліпки та сертифікати. Приходьте, вшануйте, підтримайте матерів, які будуть з портретами загиблих, для них це дуже важливо», – каже Ірина Ковальчук.

Організатори зазнаються, що під час забігу частково буде перекритий рух транспорту.

«Буде часткове перекриття руху. Дистанція невелика, стартуємо біля філармонії та рухаємося у напрямку парку. Тобто паркова частина буде зупинена, з цим нам допоможе поліція та волонтери. Займе це близько пів години. Перекриття буде з 16:00 до 17:00 орієнтовно. Сама подія відбудеться з 16:00 до 17:30», – зазначила Ірина Ковальчук.

Головна мета патріотичного забігу – вшанувати пам’ять загиблих Героїв України.

За матеріалами Житомир.info

Теги: забіг Шаную воїнів біжу за Героїв України загиблий військовослужбовець  

Схожі новини