1 2 3 4 5 6

Карате

До місця в десятці звягельським каратистам не вистачило однієї перемоги

20.10.2014 11:04Карате
Об’єднана команда клубу карате «Січ», до складу якої увійшли вихованці відділення карате ДЮСШ та ФСТ «Спартак», посіла 12 загальнокомандне місце на турнірі «SANKER CUP», у якому взяли участь спортсмени 52 клубів із 8 країн. Одні з найбільш представницьких змагань із карате, що проводяться на теренах Східної Європи, відбулися у Мінську 3-5 жовтня.

Участь у білоруському турнірі цього разу взяли три українські клуби: два — з Харківщини й один — із Новограда. Команда звягельчан у складі дев’яти спортсменів здобула два перших місця, одне — друге і два — третіх.

Переможцями стали Мар’ян Парадівський (у розділі ката — виконання техніки) і Дмитро Іванов (у категорії 12-13 років, понад 52 кг).

Друге місце — у Тетяни Тушницької. Обидва третіх місця, але в різних категоріях, записав до активу Владислав Гаврилюк.

Тренер клубу «Січ» Вадим Рибачок також відзначив старання наймолодшого спортсмена клубу — восьмирічного Влада Трушковського, котрий завершив перемогами поєдинки на перших трьох етапах, проте поступився у півфіналі і бою за третє місце, і, на жаль, у призери не потрапив.

Загалом учасниками турніру стали півтисячі спортсменів із Білорусі, України, Росії, Ізраїлю, Сербії, Казахстану, Латвії та Іраку.
за матералами: Звягель
Теги: Звягель 

Схожі новини