1 2 3 4 5 6

Карате

Дві житомирянки змагалися на чемпіонаті Європи з карате серед кадетів, юніорів та молоді

09.02.2016 10:15Карате

Вже 43-й чемпіонат Європи з карате серед кадетів, юніорів та молоді відбувся 5-7 лютого в Лімасолі (Кіпр). Збірна України під керівництвом головного тренера Петра Корнійчука домоглася найкращого результату за всю історію своїх виступів на європейських турнірах.

Взяли участь у змаганнях також і дві житомирянки - Катерина Мазарчук (куміте молодь) і Вероніка Костюченко (куміте, юніорки). Однак поки серйозними успіхами наші спртсменки похваститися не можуть - дівчатам не вдалося потрапити на п'єдестал пошани. Однак вони зуміли здобути безцінний досвід участі у змаганнях такого рівня.

 

В активі нашої команди 2 золоті, 1 срібна і 5 бронзових нагород, і 6-е місце в загальнокомандному заліку, куди увійшли 29 європейських збірних. Попереду України - тільки визнані гранди Туреччина, Франція, Іспанія, Італія, а також збірна Росії, добившая на одну срібну медаль більше нас.

Успішного результату не варто дивуватися. Це закономірний результат системної роботи Української федерації карате і талановитих тренерів. Важливим став і той фактор, що на Кіпр, завдяки організаційним зусиллям УФК і її туристичного партнера, потрапила велика група підтримки - наші юні спортсмени відчували психологічний комфорт, а неминуче напруга мінімізувався.

Тепер, при сприятливих обставинах саме призерів Лімасола-2016 чекати олімпійський татамі в Токіо-2020.

 

 

Спортивний Житомир

Теги: Житомир 

Схожі новини