1 2 3 4 5 6

Карате

Коростенці вдало виступили на Міжнародних змаганнях з карате "Lviv open cup - 2019”

20.03.2019 09:40Карате

16 та 17 березня у Львові проходили Міжнародні змагання з карате серед юнаків та дівчат "Lviv open cup - 2019” (UKF Premier League). Участь у змаганнях взяло понад 960 каратистів, що представляли 72 кращих клуби карате України, Білорусі, Польщі, Чехії, Індії, Ізраїлю, Латвії, Ірландії, Великої Британії та Словаччини.

Місто Коростень на змаганнях представляли вихованці клубу карате "Скеля” під керівництвом тренера Зеленова Володимира Олександровича. За результатами змагань наша команда у складі 7 спортсменів, виступаючи у індивідуальних ката та спарингах, здобула 6 медалей (3 золотих, 1 срібна та 2 бронзових).

Серед коростенців кращі результати продемонстрували:
- учень ЗОШ № 1 Ущапівський Роман (І місце у індивідуальному куміте серед юнаків 8 років у ваговій категорії 30+),
- учениця НВК № 2 Науменко Дарія (І місце у індивідуальному куміте серед дівчат 8-9 років у ваговій категорії до 29кг),
- учень НВК № 12 Климчук Богдан ( І місце у індивідуальному куміте серед юнаків 8 років у ваговій категорії до 27кг, ІІІ місце у індивідуальному ката серед юнаків 8-9 років),
- учень ЗОШ № 9 Примаченко Володимир (ІІІ місце у індивідуальному ката серед юнаків 9 років)
- учениця міської гімназії Сирота Поліна (ІІ місце у індивідуальному куміте серед дівчат 8-9 років у ваговій категорії до 25кг).

До топ-десятки увійшли клуби карате зі Львова, Києва, Одеси, Чернівців, Миколаєва, Міньська, Харкова та Коростеня. Вітаємо з хорошим результатом спортсменів та бажаємо нових впевнених перемог.

Спортивний Житомир

Схожі новини