1 2 3 4 5 6

Карате

Новоград-волинський тренер з карате отримав «Заслуженого» від президента

16.09.2019 14:24Карате

З нагоди Дня фізичної культури і спорту президент України Володимир Зеленський нагородив причетних до спорту людей орденами, медалями та присвоїв почесні звання.

Указ «Про відзначення державними нагородами» він підписав 13 вересня 2019 року.

Зокрема, тренер з міста Новоград-Волинський Житомирської області отримав звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

«За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність постановляю: присвоїти почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

КОРНІЙЧУКУ Петру Петровичу - старшому тренерові, викладачу дитячо-юнацької спортивної школи управління Новоград-Волинської міської ради, Житомирська область», - йдеться в указі.

Нагадаємо, Петро Корнійчук – тренер з карате. У 2015 році він готував збірну України з карате до чемпіонату Європи.

У 2018 за власним бажанням пішов з посади тренера. За даними сайту Новоград City, за час тренерства вихованці Корнійчука здобули золото, два срібла та дві бронзи на молодіжних чемпіонатів світу; шість золотих, чотири срібних та 14 бронзових медалей молодіжних чемпіонатів Європи.

Спортивний Житомир

Теги: Новоград-Волинський 

Схожі новини