1 2 3 4 5 6

Карате

У Житомирі вітали призерів чемпіонату Європи з традиційного карате

19.11.2019 09:56Карате

9 – 10 листопада у місті Брно Чеської республіки проводились 34-й чемпіонат Європи з традиційного карате серед дорослих та 2-й Чемпіонат світу з традиційного карате серед дітей. Представники клубу традиційного карате «Ронін» достойно представили Житомир на міжнародному рівні. Підготовка спортсменів до змагань відбулась за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради. За словами тренера клубу «Ронін» Анатолія Кузьменка, на обидва турніри команду змогли вивести за місяць. Результати високі.

Своїми враженнями від змагань та переживаннями під час виступів, подорожі в Чехію поділилися каратисти сьогодні, 18 листопада, під час пресконференції.

Максим Волковський: «У моїй категорії було 25 учасників. Було п’ять поєдинків. Супротивниками були чехи, а у фіналі зустрівся з українцем команди Хмельницького, якого переміг».

Тимур Дубок: «У мене було 12 учасників в ката і куміте. Найважчим боєм був бій із поляком у фіналі, легше було з чехами».

Данило Опришко: « Це були мої перші змагання за кордоном. На Чемпіонаті Європи я зайняв друге місце у категорії куміте. У мене було три поєдинки: перший - з чехом,потім - з молдаванином, які я виграв. Але, на жаль, програв поляку, бій був важкий, він технічно переграв мене. Та я радий результату, друге місце на своєму першому Чемпіонаті Європі – непогано».

Говорячи про фактори успіху та організаційні моменти, Анатолій Кузьменко підкреслює, що перемога далася завдяки якостям спортсменів, їхній організованості та зібраності, а також підтримки одне одного.

Результати виступів Житомирських спортсменів:

34TH WTKF TRADITIONAL KARATE-DO EUROPEAN CHAMPIONSHIPS:

1. Опришко Данило - 2е місце (Kumite Cadets – Men’s Individual Kumite)

2. Табаш (Ломєєва) Кристина – 3є місце (Kata team Cadets+Juniors – Women’s team Kata)

3. Джунь Едуард та Кузьменко Анатолій - 2е місце (Enbu Youths+Seniors – Men’s Enbu)

4. Кузьменко Анатолій - 2е місце (Fukugo Seniors – Men’s Fukugo)

2ND WORLD CHILDREN TRADITIONAL KARATE CHAMPIONSHIP – 2019:

1. Дубок Тимур - 2ге місце (Kata Group B - Boys' Ind. Kata (4 kyu))

2.Дубок Тимур - 2ге місце (Kata Group B - Boys' Ind. Kata (4 kyu))

3. Волковський Максим - 1е місце (Kumite Group C - Boys' Ind. Kumite (3 kyu-dan))

Спортивний Житомир

Схожі новини