1 2 3 4 5 6

Карате

Вихованці житомирського клубу «ДОДЗЕ» виграли дві медалі на міжнародному турнірі з карате в Берліні

21.09.2016 08:43Карате

Вихованці Житомирської ГО «СЦ «Додзе» - Олександра Корягіна, Віталій Єлізаров, Вероніка Костюченко, Данило Колядин та Андрій Бондар - взяли участь у Міжнародному відкритому турнірі з карате «Banzai Cup», який 17 – 18 вересня відбувся у м.Берлін (Німеччина).

Banzai Cup - традиційно один із найсильніших спортивних стартів Європи. Загальна кількість спортсменів сягнула більше 1300 осіб з 34 країн світу.

За підсумками змагань житомирянин Дмитро Колядин здобув срібну нагороду у своїй категорії – куміте, хлопці 8-9 років, Вероніка Костюченко посіла III місце у категорії куміте, дівчата, 16-17 років, здобувши бронзову нагороду, Олександра Корягіна стала 5-ю у категорії ката, дівчата.

Вітаємо юних спортсменів СЦ «Додзе» з успішним стартом на міжнародній арені спортивного сезонуʼ2016/2017 та бажаємо подальших перемог!