1 2 3 4 5 6

Карате

Житомир вперше прийматиме чемпіонат України з кіокушинкай карате серед дорослих та юніорів

11.02.2016 09:45Карате

Чемпіонат України з кіокушинкай карате серед дорослих та юніорів відбудеться в Житомирі, в спорткомплексі "Динамо" 26-27 лютого. Цей турнір стане відбірковим За результатами якого буде сформована національна збірна для участі в Чемпіонаті Європи, який в травні 2016 року відбудеться в Грузії (Тбілісі). Відтак до Житомира приїдуть найсильніші представники шкіл України. Наше місто вперше прийматиме змагання такого рівня.

- Серед юніорів ми плануємо виставити не дуже багато спортсменів. Ми хочемо взяти не кількістю, а якістю. Так серед дівчат буде буквально до 5 чоловік, стільки ж і серед хлопців-юніорів. А серед дорослих чоловіків – до 10 спортсменів: три з Житомира, решта з районів області, - розповів про плани житомирських каратистів президент Житомирської міської федерації кіокушинкай карате Максим Лановий.

Сьогодні до обласної федерації кіокушинкай карате входять понад 1000 спортсменів. Спочатку цей вид спорту розвивався в Баранівці, Новограді-Волинському та Бердичеві. Три роки тому він прийшов до Житомира. За короткий проміжок часу житомирські спортсмени досягли гарних результатів.

Саме тому було вирішено проводити Чемпіонат України саме в Житомирі, наголошує Максим Лановий: "У нас є вже двоє чемпіонів Європи, більше 15 спортсменів - чемпіони України, близько 100 чоловік – чемпіони різних областей, не тільки Житомирської, але й Київської, Рівненської, Львівської".

Спортивний Житомир

 

Теги: анонси 

Схожі новини