1 2 3 4 5 6

Карате

Житомирські каратисти виграли сім медалей на Міжнародному Турнірі з карате «Harasuto World Cup»

18.04.2017 08:51Карате

Житомирські спортсмени, вихованці спортивного центру «ДОДЗЕ», взяли участь у Міжнародному Турнірі з карате «Harasuto World Cup», якмй нещодавно відбувся у Польщі, у місті Лодзь. Загалом змагання зібрали понад 1000 спортсменів із 77-ми спортивних клубів та 13-ти країн світу.

З десяти наших спортсменів семеро завоювали нагороди. Загалом з турніру житомиряни привезли п’ять бронзових та дві срібних нагороди. Також Кубок і медаль-відзнаку отримав Данило Зелінський, який здійснив показовий виступ в програмі "Спортсмени на інвалідних візках" на урочистому відкриті Турніру.

Призерами «Harasuto World Cup» стали꞉
Вероніка Костюченко – срібло (дівчата до 21 року), бронза (дорослі),
Олексій Мінаєв – бронза (дорослі),
Олег Мельник – бронза (хлопці 12-13 років), бронза (юнаки 14-15 років),
Андрій Бондар – бронза (хлопці 12-13 років),
Ілля Шкулета – срібло (хлопці до 10 років),
Данило Зелінський – показовий виступ в програмі Спортсмени на інвалідних візках.

Наразі, представники Спортивного центру «ДОДЗЕ» готуються до наступних змагань - Всеукраїнського турніру з карате у Чернівцях, що відбудеться 22 квітня та Кубку світу з Шотокан карате – 29 квітня Болгарія, м. Варна.