1 2 3 4 5 6

Карате

Житомиряни вдало виступили на чемпіонаті України з шотокан карате-до

09.10.2014 04:31Карате
З 04 по 05 жовтня 2014 року у м.Києві відбувся чемпіонат України з Шотокан карате-до С.К.І.Ф. серед дорослих, юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь більше 400 спортсменів з  10 регіонів України. Про це повыдомляэ Департамент сім'ї, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Серед дорослих  1 місце у командному ката посів Берковський Юрій з міста Коростеня, 2 місце  у ката – Журавльов Сергій та у ваговій категорії до 65 кг  - Ренькас Віталій, 3 місце у ваговій категорії до 65 кг – Заряний Артем.

Серед юніорок  перші місця посіли  Мельничук Наталія і Беляк Ельжбетта у куміте, та Єлізаров Віталій у ката серед юніорів. Другі місця у куміте юніорської вікової групи посіли Медведчук Владислав, Ткачук Ярослава, Костюченко Вероніка, Яневич Ліна, та у ката Сушко Оксана.

Серед дівчат 1 місце у куміте посіла Ясен Віта, серед юнаків 1 місце у куміте посів Меланчук Андрій і друге місце - Мельничук Данііл.

Готували спортсменів до змагань тренер-викладач Новогуйвинської дитячо-юнацької спортивної школи Мерлушкін Олег Сергійович та тренер спортивного клубу  “До Дзьо” міста Житомира Яцкова Анна Дмитрівна.
Теги: житомиряни 

Схожі новини