1 2 3 4 5 6

Карате

Житомирські паракаратисти виграли три золоті медалі на 1st EU online I-Karate-Global Championship

14.12.2020 15:19Карате

Тренуючись вдома, в клубах, після величезної перерви, спортсмени з паракарате Української федерації карате взяли участь у 1st EU online I-Karate-Global Championship. Серед учасників були і представники житомирського клубу карате «Додзе.

Україну представляли 28 спортсменів з Києва, Житомира, Маріуполя, Львова та Сум. Загалом турнір зібрав близько 200 спортсменів з 17 країн виборювали медалі в 26 категоріях.

Команда папакаратисиів України посіла перше загальнокомандне місце! наші спортсмени здобула 7 золотих нагород, 6 срібних та 2 бронзові медалі! 13 спортсменів зупинилися за крок до перемоги, здолавши 4 сходинку!

Неабиякий результат продемонстрували Житомирські спортсмени, котрі вибороли три золоті нагороди та одне 4 місце!