1 2 3 4 5 6

Карате

Звягельчанин став сьомим на чемпіонаті Європи з карате серед юніорів, кадетів та молоді

15.02.2016 08:45Карате

Звягельчанин Владислав Гаврилюк взяв участь у 43-у чемпіонаті Європи з карате серед юніорів, кадетів та молоді, який нещодавно відбувся на Кіпрі. Наш спортсмен виступав у ваговій категорії до 55 кг (16-17 років). Він здобув одну перемогу в трьох поєдинках, посівши сьоме місце.

Вже у першому колі Владислав зустрівся з надзвичайно сильним суперником — чемпіоном світу з Франції, якому лише мінімально поступився — 1:0. За рахунок того, що француз дістався до фіналу, Владислав Гаврилюк отримав право поборотися у втішних поєдинках за бронзу. Перший із них він виграв у представника Греції з рахунком 2:1. У наступному (за нічийного рахунку) — рішенням суддів перемогу було віддано спортсмену з Чехії, — розповів «Звягелю» тренер Вадим Рибачок, котрий супроводжував збірну на цих змаганнях.

Загалом же молодіжна збірна України з карате встановила свій абсолютний рекорд за всі роки виступів на чемпіонатах Європи, здобувши 2 золоті, 1 срібну і 5 бронзових медалей! Додатковим приводом для гордості новоград-волинців став ще й той факт, що ці успіхи молодіжна збірна демонструє під керівництвом їхнього земляка — головного тренера Петра Корнійчука.

У турнірі загалом взяли участь 940 спортсменів із 48 країн. Досягнення українських спортсменів дозволили їм посісти високу шосту сходинку в загальнокомандному заліку.

Чемпіонами Європи у розділі куміте стали представники львівської школи карате — Діана Шостак (кадети, 14-15 років, категорія — до 54 кг), котра всі свої п’ять поєдинків завершила перемогами, та Віталій Демчишин (юніори, 16-17 років, категорія — до 61 кг), в якого також — максимальний результат у п’яти поєдинках.

Срібний призер — Андрій Торошенко з Києва (юніори, 16-17 років, категорія — до 76 кг). Він у шести поєдинках поступився лише у фіналі. Бронзові нагороди здобули Соломія Кміть, Валентин Найда, Іван Ямбуренко, Анастасія Мястковська і Денис Копитко.

Нагадаємо, що напередодні візиту до Кіпру, наприкінці січня, саме на базі Новоград-Волинської ДЮСШ молодіжна збірна України з карате у повному складі проходила навчально-тренувальні збори перед чемпіонатом Європи.