1 2 3 4 5 6

Кікбоксинг

Бердичівські кікбоксери стали переможцями та призерами чемпіонату України

08.11.2021 13:32Кікбоксинг

У Одесі відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів. У змаганнях взяли участь понад 1400 учасників, які представляли 106 команд, клубів та ДЮСШ зі всієї України, а також у турнірі взяла участь збірна Молдови.

Про це 8 листопада інформує сайт Ріо Бердичів.

Бердичів у чемпіонаті України представляли вихованці ДЮСШ імені Віталія Лонського під керівництвом тренера-викладача Олега Коденського. Бердичівські спортсмени виступали у розділах «лоу-кік» та «фул-контакт».

До рідного Бердичева усі п’ять спортсменів повернулися з нагородами. У розділі «лоу-кік» чемпіонкою України стала Олександра Піпа (2008 року народження), третє місце у розділі «лоу-кік» зайняли Олександра Чернецька (2001 року народження), Назарій Лаптєв (2009 року народження) та Іван Маслій (2006 року народження). Також у розділі «фул-контакт» третє місце зайняв Артьом Сінько (2006 року народження).

По завершенню змагань тренер бердичівських спортсменів Олег Коденський ексклюзивно прокоментував участь бердичівських спортсменів у чемпіонаті України.

«Щиро дякуємо організаторам змагань та суддям за професіоналізм та відмінну роботу, місту Одеса - за красу та позитивні емоції. Дякую спортсменам за виступ, я вами пишаюся. Батькам дякую за розуміння та підтримку. Також висловлюю слова подяки директору ДЮСШ імені Віталія Лонського - Олегу Лавренову, начальнику відділу молоді та спорту Бердичівської міської ради Лілії Березовенко, директору Бердичівського пивоварного заводу Володимиру Ліпецькому та приватному підприємцю Роману Левицькому за всебічну підтримку та допомогу», - підсумував Олег Коденський.

Теги: кікбоксинг Бердичів  

Схожі новини