1 2 3 4 5 6

Кікбоксинг

Двоє житомирських спортсменів на Кубку світу з кікбоксингу WAKO вибороли золото та срібло

20.09.2021 11:53Кікбоксинг

16-19 вересня 2021 року в столиці Угорщини місті Будапешті відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO.

Про це 20 вересня Спортивному Житомиру розповіли у міській федерації кікбоксингу.

"У змаганнях взяли участь 3040 файтерів з 45 країн світу. Житомирщину на цих змаганнях, у складі національної збірної команди України, представляли Володимир Демчук та Артем Мельник, вихованці Заслуженого тренера України Гопанчука Вячеслава. які, у напруженій боротьбі, вибороли: 1 золоту та 1 срібну нагороди.

-Мельник Артем на прізвисько «АЛАБАЙ» у першому колі змагань впевнено здолав польського бійця, у півфіналі переміг німця, у фіналі «вирвав» перемогу у представника Німеччини та став володарем Кубку світу з кікбоксингу WAKO у ваговій категорії до 86 кг у розділі фул-контакт серед дорослих;

-Демчук Володимир на прізвисько «ДЯДЯ ВОВА» у першому колі змагань «розібрав» італійця, у півфіналі у напруженому поєдинку переміг представника Ізраїлю, а у фіналі, на жаль, поступився місцевому бійцю з Угорщини та став срібним фіналістом Кубку світу з кікбоксингу WAKO у ваговій категорії до 69 кг у розділі кік-лайт серед дорослих", - зазначили у міській федерції.