1 2 3 4 5 6

Кікбоксинг

Герої-десантники житомирської 95-ої аеромобільної бригади нагородили кращих кікбоксерів

31.12.2014 11:30Кікбоксинг

Більше 60 спортсменів з семи команд Житомирщини, Хмельниччини та Рівненщини взяли участь у турнірі з кікбоксингу «Героям слава», який відбувся 27-28 грудня в Житомирі, в ДЮСШ «Авангард». Ці змагання організовала Житомирська міська федерація кікбоксингу з метою виховання у молодого покоління патріотизму та любові до своєї Батьківщини.

Турнір присвячено захисникам незалежності та цілісності України. А відтак за боями та перебігом змагань спостерігали військовослужбовці Збройних Сил України, які знаходяться у відпустці і проходять реабілітацію у Житомирському  шпиталі. Нагородження чемпіонів та призерів турніру проводили герої-десантники житомирської 95-ої аеромобільної бригади Збройних Сил України Валентин Ковальський (вихованець Житомирської спортшколи «Авангард»), Сергій Ванат (вихованець Житомирської спортшколи «Динамовець») та Микола Безсмертний

Кращим кікбоксером турніру тренерською радою та суддівською бригадою визнано бійця у ваговій категорії до 57 кг серед молодших юніорів у розділі фул-контакт Романа Смолярчука (СК «Титан», місто Млинів Рівненської області, тренер Юрій Смолярчук).

Учасники змагань: вихованці ДЮСШ «Авандард», ДЮСШ «Старт», ДЮСШ «Динамовець» (всі - Житомир), Бердичівська ДЮСШ, спортивний клуб «Вікінг» міста Новоград-Волинського, гості з міста Нетішина Хмельницької області та міста Млиніва Рівненської області.

Фото та відео шукайте пізніше на нашому сайті

Спортивний Житомир

 

 

Теги: ДЮСШ Авангард 

Схожі новини