1 2 3 4 5 6

Кікбоксинг

Кікбоксери з Житомирської області привезли з чемпіонату України більше пів сотні медалей

15.06.2021 12:03Кікбоксинг

27 учасників у складі команди Житомирщини з кікбоксингу ІСКА вибороли на чемпіонаті України більше пів сотні медалей різного ґатунку. Переможці, що здобули перші та другі місця, отримали ліцензії на участь у чемпіонаті світу, який проходитиме в Італії.

Про це 15 червня інформує сайт Суспільного.

У змаганнях, що проходили з 10 по 13 червня у Львові, брали участь спортсмени з 23 регіонів країни. Житомирську область представляли кікбоксери з Житомира, Коростишева та Новограда-Волинського.

"Було більше 600 учасників, які змагалися у 8 розділах у всіх вікових групах: від 8 до 18 років, а також у групі "старші 18 років", – розповів очільник Житомирської міської федерації кікбоксингу ІСКА Ярослав Кобель. – Наша команда у складі 11 учасників здобула 11 медалей – 8 золотих та 3 бронзових. Наш 13-річний Василь Ковач став чемпіоном України у трьох розділах, при тому що у кожній ваговій категорії було більше 15 учасників. Два "золота" взяв 9-річний Максим Бондарчук. Решта учасників здобули по одній медалі. Відверто, конкуренція була дуже сильна, адже це найголовніший турнір року – найбільш потужний і довгоочікуваний".

Команда Житомирщини з кікбоксингу ІСКА привезла з чемпіонату України більше пів сотні медалейФото: Facebook Ярослава Кобеля

Команда Житомира

Команду з Новограда-Волинського готував тренер-викладач ДЮСШ імені В.П.Єрмакова Леонід Плісак. За його словами, у їхній команді перші місця здобули і хлопці, і дівчата.

"Золото" у нас у Артема Михайлова та Єгора Білога, які вибороли по дві медалі. У Катерини Хмільовської – одне "золото" і два "срібла", у Вероніки Плісак – одне "золото" і одна "бронза". "Срібло" у Данила Бекусова, який взяв дві медалі, і у Максима Максимчука. Євген Сукач завоював "срібло" і "бронзу". А Артем Романюк – здобув дві "бронзи", – говорить Леонід Плісак.

Команда Житомирщини з кікбоксингу ІСКА привезла з чемпіонату України більше пів сотні медалейФото: Леонід Плісак

Команда Новограда-Волинського

Спортсменів, котрі за результатами чемпіонату вибороли перші та другі місця, зарахували до збірної України. Команда з Коростишева вирізнилася тим, що потрапила до збірної у повному складі, розповів у коментарі Суспільному тренер команди Сергій Степанчук, котрий також є очільником Житомирської обласної федерації з кікбоксингу ІСКА.

"Минулоріч ми були першими в нашій підгрупі і цього року теж виступили потужно. По-перше, ми привезли значно більшу команду, і по-друге, всі наші учасники були сильними. Думаю, коли порахують всі бали, то у командному заліку ми маємо потрапити в п’ятірку кращих. Я є заслуженим тренером України і дуже пишаюся, що всі шестеро хлопців, які представляли Коростишів, стали чемпіонами України і всі потрапили до збірної. 12-річний Ренат Продченко, який є чемпіоном Німеччини і чемпіоном світу, здобув 4 золоті медалі і одну срібну. 12-річний Михайло Сидоренко – чемпіон світу, Європи та України – здобув три "золота", одне "срібло" та одну "бронзу". Юрій Проценко – теж чемпіон світу – одне "золото" і два "срібла". Захар Кліменчук, 2008 року народження, минулоріч був чемпіоном України і підтвердив свій титул цьогоріч: "золото" і два "срібла". Артем Шапоренко вперше приїхав на чемпіонат України і одразу здобув "золото" і два "срібла". 9-річний Артем Погребецький минулоріч теж був чемпіоном України і нині теж здобув три "золота", вигравши всі бої".

Команда Житомирщини з кікбоксингу ІСКА привезла з чемпіонату України більше пів сотні медалейФото: Facebook Людмила Степанчук

Команда Коростишева

За словами Сергія Степанчука, чемпіонат світу з кікбоксингу ІСКА планують провести восени 2021 року. Проходитиме він в Італії.

Теги: кікбоксинг Кобель Плісак  

Схожі новини