1 2 3 4 5 6

Кікбоксинг

​Спортсмени Бердичева виграли золоті та срібні медалі на Кубку України з кікбоксингу

04.12.2019 12:55Кікбоксинг

Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів відбувся у Рівному в листопаді. Спортсмени Бердичева здобули дві золотих та дві срібних медалі. Переможцями Кубку з кікбоксингу та володарями золотих медалей стали: Іван Маслій та Владислав Городиський. Срібні нагороди виграли Артем Сінько та Олександра Чернецька.

Бердичівські спортсмени є вихованцями досвідченого тренера-викладача Олега Коденського ДЮСШ ім. Віталія Лонського. Іван Маслій виграв золото в групі старші юнаки, фул-контакт, у ваговій категорії 42 кг. Владислав Городиський виборов золоту нагороду в групі молодші юніори, лоу-кік, у ваговій категорії 60 кг.

Першим срібним призером Кубку України з з кікбоксингу WAKO став Артем Сінько, в групі старші юнаки, фул-контакт, у ваговій категорії 51 кг. Другою срібною призеркою стала Олександра Чернецька в групі старші юніори, лоу-кік, у ваговій категорії - 60 кг.

Загалом, в турнірі взяли участь понад 1100 спортсменів із п’яти країн: України, Польщі, Литви, Республіки Білорусь та Республіки Молдова.