1 2 3 4 5 6

Кікбоксинг

У Житомирі на День молоді відбудеться турнір з кікбоксингу WAKO «КОЗАЦЬКА НАЦІЯ»

25.06.2019 13:51Кікбоксинг

У неділю, 30 червня 2019 року, у центрі Житомира, на вулиці Михайлівській, на День молоді, відбудеться турнір з кікбоксингу WAKO «КОЗАЦЬКА НАЦІЯ», присвячений феномену українського козацтва, яке стало фундаментом формування української нації.

Турнір відбудеться за ініціативи Житомирської міської федерації кікбоксингу та підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради

За програмою турніру відбудеться матчева зустріч з кікбоксингу між командами міста Житомира та збірною командою Правобережної України, сформованої з представників п’яти областей: Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Вінницької.

Родзинкою турніру стане «БИТВА за ЗБРОЮ» – титульний поєдинок за звання чемпіона Полісся з кікбоксингу серед професіоналів у ваговій категорії до 75 кг у розділі фул-контакт, у якому житомирянин Єгор Фролов зустрінеться з кікбоксером з міста Кам’янець-Подільського Павлом Малюком.

В урочистостях під час відкриття турніру візьмуть участь вихованці Житомирської міської школи хореографічного мистецтва «Сонечко». Турнір пройде під гаслом: «Були. Є. Будемо!».

Початок поєдинків 30 червня о 16.00.

Мета заходу: пропаганда здорового способу життя та патріотичне виховання молоді.

ПРИЙДИ ТА ПІДТРИМАЙ СВОЇХ!

Спортивний Житомир

Теги: анонси 

Схожі новини