1 2 3 4 5 6

Кікбоксинг

У Житомирі відбувся турнір з кікбоксингу WAKO «РАНА НА СЕРЦІ УКРАЇНИ»

13.05.2019 11:55Кікбоксинг

Минулими вихідними, 11-12 травня 2019 року, у Житомирі відбувся турнір з кікбоксингу WAKO «РАНА НА СЕРЦІ УКРАЇНИ». Він був приурочений до п’ятої річниці іловайської трагедії.

У змаганнях взяли участь 110 бійців з восьми областей України, а саме: Житомирської, Чернівецької, Рівненської, Хмельницької Вінницької, Черкаської, Полтавської та міста Києва. 

Найвидовишнішим боєм турніру тренерською радою та суддівською бригадою було визнано бій у ваговій категорії до 75 кг серед дорослих у розділі лоу-кік між Фроловом Єгором (Житомирська спортшкола «Авангард», тренер Гопанчук Вячеслав) та Щучиком Максимом (Київський бійцівський клуб «Сьогун», тренер Перетятько Юрій).

Кращим бійцем турніру визнано бійця у ваговій категорії до 36 кг серед молодших юнаків у розділі фул-контакт Росощука Михайла (Рівненська федерація «Будокан», тренер Герман Олег).

Турнір відбувся за ініціативи Житомирської міської федерації кікбоксингу та підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради. Він пройшов під гаслом: «ПАМ’ЯТАЄМО І НЕ ЗАБУДЕМО!».

Спортивний Житомир

 

Схожі новини