1 2 3 4 5 6

Кікбоксинг

​У Житомирі відбувся чемпіонат області з кікбоксингу WAKO «Непереможний гетьман»

24.01.2022 11:41Кікбоксинг

22-23 січня 2022 року у місті Житомирі у спортивному комплексі «Авангард» (Старий Бульвар, вулиця Фещенка-Чопівського,10) відбувся чемпіонат Житомирської області з кікбоксингу WAKO «НЕПЕРЕМОЖНИЙ ГЕТЬМАН», присвячений пам’яті Гетьмана України Петра Конашевича-Сагайдачного.


У змаганнях взяли участь 169 бійців з 10 команд з міст Житомира, Бердичіва, Коростеня, Радомишля, Києва, Хмельницької області та Київської області.

Найвидовищнішим боєм у рингових розділах чемпіонату Житомирської області з кікбоксингу WAKO «НЕПЕРЕМОЖНИЙ ГЕТЬМАН» тренерською радою та суддівською бригадою було визнано бій у ваговій категорії до 71 кг серед дорослих у розділі К-1 між Андрієм Шестаченком (СК «Отаман», м.Київ, тренер Батон Андрій) та Олексієм Суворовим (місто Коростень, тренер Скороходов Сергій).

Найвидовишнішим боєм у татамі-розділах визнано бій у ваговій категорії до 65 кг серед дівчат у розділі поїнт-файтинг між Валерією Генютою та Аліною Волинець. Обидві представляли ДЮСШ міста Радомишля (тренер Дзюба Сергій).

Кращим бійцем змагань визнано найменшого учасника чемпіонату Андрія Диптана - вагова категорія до 24 кг (СК «Отаман», м.Київ, тренер Козлов Олексій).

Турнір пройшов під гаслом: «ТОЙ, ХТО БОЇТЬСЯ БИТВ – НЕ ЗДОБУВАЄ ПЕРЕМОГ!»
Теги: кікбоксинг Авангард ринг  

Схожі новини