1 2 3 4 5 6

Кікбоксинг

У Житомирі відбувся турнір з кікбоксингу WAKO «ЛЕГЕНДАРНІ КНЯЗІ»

28.12.2020 11:43Кікбоксинг

З метою бойової практики кікбоксерів та патріотичного виховання молоді, 26 грудня 2020 року у місті Житомирі відбувся турнір з кікбоксингу WAKO «ЛЕГЕНДАРНІ КНЯЗІ», приурочений до 440 річчя друку Острозької Біблії, першого повного видання всіх книг Святого Письма у Східній Європі.

У змаганнях взяли участь 4 команди: Житомирської спортшколи «Авангард», Школи юного десантника міста Житомира, Бердичівської спортшколи імені Лонського, військово-патріотичного спортивного клубу «Козак» міста Бердичіва.

Найвидовишнішим боєм турніру тренерською радою та суддівською бригадою було визнано бій у ваговій категорії до 48 кг серед молодших юніорів у розділі К-1 між Євгеном Євстюфєйкіним (ВПСК «Козак», тренер Глинський Олег) та Іваном Маслієм (Бердичівська ДЮСШ імені Лонського, тренер Коденський Олег). Кращим бійцем змагань визнано бійця у ваговій категорії до 36 кг серед молодших юнаків у розділі К-1 Антона Булгакова (Житомирська спортшкола «Авангард», тренери Гопанчук Вячеслав, Демчук Володимир, Макресова Віра).

Турнір пройшов під гаслом: «МИ САМІ Є ДВИГУНАМИ УСІХ ЗМІН!»

Спортивний Житомир

Схожі новини