1 2 3 4 5 6

Кікбоксинг

В Житомирі на майдані Корольова відбудеться турнір з кікбоксингу WAKO «МЕЧ ДРЕВЛЯН»

16.06.2016 10:00Кікбоксинг

Турнір з кікбоксингу WAKO «МЕЧ ДРЕВЛЯН», приурочений до Дня молоді, відбудеться в Житомирі на майдані С.П.Корольова. Організатори планують провести змагання на відкритому ринзі і рисвятити його Древлянському князівству, яке стало основою формування регіональних особливостей українського Полісся.

За програмою турніру відбудеться матчева зустріч з кікбоксингу між командами міста Житомира та збірною командою регіонів України, сформованої з кращих бійців з Черкас,  Вінниці, Рівного, Кіровограда, Тернополя, Млиніва та Могилів-Подільського. Родзинкою турніру стане «БИТВА за МЕЧ» – титульний поєдинок за звання чемпіона Полісся з кікбоксингу серед професіоналів, у якому наш прославлений земляк Володимир Демчук на прізвище «Дядя Вова» зустрінеться з найкращим кікбоксером Вінниччини Петром Жупановим. 

Турнір пройде під гаслом: «Хто з мечем до нас прийде – від меча і загине!». Початок поєдинків 25 червня об 16.00. Не залишайся осторонь здорового способу життя! ПРИЙДИ ТА ПІДТРИМАЙ СВОЇХ!

Змагання відбудуться за ініціативи Житомирської міської федерації кікбоксингу та підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Спортивний Житомир

Теги: ДЮСШ Авангард 

Схожі новини