1 2 3 4 5 6

Кікбоксинг

В Житомирі відбувся турнір з кікбоксингу Козацька Покрова

15.10.2014 11:22Кікбоксинг

Турнір з кікбоксингу «КОЗАЦЬКА ПОКРОВА», присвячений найзначущому святу українського козацтва Покрові Пресвятої Богородиці відбувся 11-12 жовтня 2014 року у будинку фізкультури Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард». Він продовжив серію турнірів патріотично-виховного проекту «Житомирська Слава», який на початку року ініціювала Житомирської міської федерації кікбоксингу.

У програмі турніру, який пройшов під девізом «ЧАС ЗГАДАТИ НАШУ СЛАВУ...», відбувся відкритий чемпіонат Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» з кікбоксингу WАКО серед дорослих, юніорів та юнаків. На відкритті учасників привітали справжні козаки з Млинова. Загалом же у турнірі взяли участь 50 учасника з 8 команд.

- Це були внутрішній турнір ДЮСШ Авангад, яким ми вже багато років відкриваємо новий навчально-тренувальний рік в школі. Тому головне завдання - налаштувати спортсменів на робочий процес після літа. Цього року додався і патріотчино-виховний ефект, адже змагання включені до проекту «Житомирська Слава», який ми ініціювали ще навесні. Його мета - вшанування історичних подій та свят, які вплинули на формування українського національного характеру. Плюс вперше ми зробили змагання відкритими і запросили гостей з інших міст, - розповів Вячеслав Гопанчук, голова Житомирької обласної федерації кікбоксингу. - А вже на початку листопада відбудеться чемпіонат міста Житомира з кікбоксингу, на якому буде сформовано команду для участі в обласних змаганнях.

Відкривав турнір бій чемпіона світу Володимира Демчука на прізвище Дядя Вова. А найвидовишнішим боєм у чемпіонаті тренерською радою та суддівською бригадою визнано бій у ваговій категорії до 63,5 кг серед дорослих у розділі лоу-кік між Русланом Пальком (м.Житомир, ДЮСШ «Авангард», тренери Вячеслав Гопанчук і Віра Макресова) та Андрієм Кебою (м.Могилів-Подільський Вінницької області, тренер Євген Вандьо). 

Невеликий фоторепортаж з події дивіться за посиланням

У турнірі приймали участь 50 учасника з 8 команд:
- ДЮСШ «Авангард» міста Житомира;
- ДЮСШ «Старт» міста Житомира;
- СК «Вікінг» міста Новоград-Волинського; команда міста Коростеня;
- команда Червоноармійського району; команда Житомирського району;
- команда міста Млиніва Рівненської області;
- команда міста Могилів-Подільського Вінницької області.

Теги: ДЮСШ Авангард 

Схожі новини