1 2 3 4 5 6

Кікбоксинг

Житомирські спортсмени виграли домашній турнір з кікбоксингу WAKO «Козацька нація»

01.07.2019 10:42Кікбоксинг

На День молоді, 30 червня, у центрі Житомира відбувся турнір з кікбоксингу WAKO «Козацька нація», присвячений феномену українського козацтва. На рингу зустрілися команди Житомира та збірна із п’яти областей центрально-західного регіону.

Честь нашого міста відстоювали 9 бійців. Турнір пройшов під гаслом: «Були. Є. Будемо!».

За програмою турніру відбулася матчева зустріч з кікбоксингу між командами міста Житомира та збірною командою Правобережної України, сформованої з представників Волинської, Рівненської, Хмельницької, Вінницької областей. Мета заходу: пропаганда здорового способу життя та патріотичне виховання молоді.

Родзинкою турніру стала «Битва за зброю» – титульний поєдинок за звання чемпіона Полісся з кікбоксингу серед професіоналів у ваговій категорії до 75 кг у розділі фул – контакт: у якому житомирянин Єгор Фролов, володар Кубку Європи 2019 (Хорватія) зустрівся з кікбоксером з міста Кам'янець-Подільський Павлом Малюком.Поєдинок завершився нічиєю.

«За програмою турніру, у нас відбудеться матчева зустріч між командною міста Житомира та збірною командою правобережної України, сформованої з представників чотирьох областей: Волинської, Рівненської, Хмельницької та Вінницької. Приймають участь двадцять учасників. Це буде матчева зустріч дев’ять на дев’ять. Останнім турніром у нас пройде титульний поєдинок за звання чемпіона «Полісся» серед професіоналів, де зустрінуться наш житомирянин Єгор Фролов з представником Кам’янець-Подільської школи кікбоксингу Павлом Малюком», - розповідає голова Житомирської міської федерації кікбоксингу В’ячеслав Гапанчук.

Тривав турнір близько трьох годин. В результаті дев’яти поєдинків, переможцями стала житомирська команда з рахунком 6:2. Титульний поєдинок за звання чемпіона «Полісся» закінчився нічиєю.

Спортивний Житомир

Теги: Єгор Фролов В’ячеслав Гапанчук 

Схожі новини